Družina v divadle aneb had ve spacáku

 

Na březen jsme si opět naplánovali návštěvu divadla. Tentokrát jsme místo na Hurvínka vyrazili do divadla Gong na představení Kniha džunglí. Příběh Mauglího už hodně z nás zná, někteří z nás se s ním setkali poprvé, ale všichni jsme se na představení moc těšili.

Přivítaly nás milé uvaděčky, které nám všechno po příchodu do divadla ukázaly. Dokonce nechaly naše paní vychovatelky zahrát si na paní šatnářky, což bylo velmi legrační. I když cesta do divadla nebyla náročná, stejně nám vyhládlo a proto bylo potřeba se před představením ještě posilnit sváčou.

Poté už jsme mohli obsadit ta nejlepší místa, která nám přidělili a nemohli jsme se dočkat začátku představení. Příběh začal krásnou stínohrou, která nadchla úplně všechny z nás. Představení bylo plné písniček, veselých kostýmů a hlavně legrace. Všichni budeme ještě dlouho vzpomínat na nejlepší postavu celého příběhu, hada Kaa, jehož kostým spočíval v tom, že byl zabalený v dlouhatánském spacáku a při jehož výstupu doslova brečelo celé divadlo smíchy.

Trošku netradiční podání známého příběhu se nám všem tak moc líbilo, že v noci určitě spousta z nás znovu celý příběh s Mauglím zažila znovu. Akela, Baghíra, Balů, Šer Chán a Kaa byli opravdu skvělí!

gong1.jpg
gong2.jpg
gong3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one