Družina má talent!

Ve čtvrtek 25.4. se v naší družině konala velikánská sláva. Všechny děti a paní vychovatelky se sešly ve školním divadle a slavnostní přehlídka talentů mohla začít. Vzduchem se nesla nervozita, ale nebylo to potřeba, protože všechny děti byly perfektně připravené. Paní vychovatelka Fišerová přivítala diváky a umělce, popřála jim hodně štěstí při jejich vystoupení a pozvala první odvážlivce na podium.

Jako první vystoupila družina číslo 10, která pod vedením paní vychovatelky Kaslové nacvičila divadelní představení „O Červené Karkulce“. Děti mely krásné masky a všichni obdivovali, jak si herci skvěle zapamatovali text. Jako druhá vystoupila družina číslo 2, kde děti s paní vychovatelkou Hiermanovou nacvičily lidový tanec „Červený šátečku“. Umělci byli krásně sladění a stejně oblečení. Následně divadlo rozhýbaly Čiperky z družiny číslo 4, které s paní vychovatelkou Mikulíkovou nacvičily počítací písníčku a tak si naši nejmenší diváci zopakovali počítání. A poté jsme se přenesli až do daleké Afriky, kde paní vychovatelka Akrmanová, společně s dětmi z družiny 3, zkrotila divokou zvěř. Děti předvedly akrobatické kousky a zvířátka nám představily a ukázaly. Cestování po světě pokračovalo, protože nás navštívila španělská taneční skupina Sofia. Holky ze družiny číslo 9, od paní vychovatelky Klánové, předvedly perfektně sehrané taneční vystoupení. Pak jsme se už vrátili zpět do České Republiky, kde nám družina číslo 8, pod taktovkou paní vychovatelky Fišerové, zazpívala a zatančila píseň „Za sto let“. Děti vyjádřily díky naší krásné zemi a předvedly se ve vlastnoručně vyrobených tričkách. Jako poslední vystoupila družina číslo 5, která s paní vychovatelka Kalinovou nacvičila muzikál „O perníkové chaloupce“. Děti předvedly krásné kulisy, zejména velikou perníkovou chaloupku, do které se vešla ježibaba, Jeníček i Mařenka.

 

Divadlem se nesl obrovský aplaus, všichni tleskali, pískali, výskali a především se usmívali, protože to bylo krásné odpoledne, plné velice nadaných talentů! Závěrečnou řeč pronesla paní vychovatelka Attlová, která vyjádřila velikánské díky všem umělcům, paní vychovatelkám a také skvělému publiku. Bylo to opravdu úžasné!


 
atalent1.jpg
atalent2.jpg
atalent3.jpg
atalent4.jpg
atalent5.jpg
atalent6.jpg
atalent7.png
atalent8.png
atalent9.png
atalent10.jpg
atalent11.jpg
atalent12.jpg
atalent13.jpg
atalent14.jpg
atalent15.jpg
atalent16.jpg
atalent17.jpg
atalent18.jpg
atalent19.jpg
atalent20.jpg
atalent21.jpg
atalent22.jpg
atalent23.jpg
atalent24.jpg
atalent25.jpg
atalent26.jpg
atalent27.jpg
atalent28.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one