BUDULÍNEK MANDELINKA

V pondělí 9.12. naší družinu, konkrétně oddělení s mladšími žáky, navštívilo divadlo. Představení s názvem Budulínek Mandelinka velmi zábavnou formou nastínilo dětem podstatu slušného chování. Herci byli s dětmi celou hodinu v interakci a dokonce do příběhu zapojili i naše paní vychovatelky.

 

Budulínek ve školním divadle tropil neplechu, byl drzý na dědečka, neposlušný a otevřel cizímu dveře. Lišce rozbil oblíbený hrneček a liščata naváděl k samým zlostem. Poté se však jeho chování obrátilo proti němu a málem zůstal na světě úplně sám, hladový, bez přátel a bez rodiny. Nakonec se však umoudřil, své chyby napravil a dědečkovi se omluvil. Avšak na to nepřišel sám, děti ho poučily a poradily mu, jak se má chovat a že se sluší omluvit.

 

Celé představení provázel hudební doprovod a kromě živých herců a kulis se nam představily také látkové loutky lišky a liščat.

 

Představení mělo u dětí úspěch a při hodnocení celého programu si moc dobře uvědomovaly, co Budulínek vyváděl za neplechu a opravovaly jeho chování.

 

divadlo1.jpg
divadlo2.jpg
divadlo3.jpg
divadlo4.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one